Franke Arıza Kayıt Merkezi

0850 346 30 30

Aynı Gün İçerisinde Hizmet

Karşıyaka Franke Servisi

Franke Karşıyaka Bölgesi Servis Telefonu

☎️ 0850 346 30 30 ☎️

Karşıyaka Franke teknik servis firmamız beyaz eşya kategorisine giren buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinelerine teknik servis hizmeti sunuyor. Karşıyaka bölgesinde bulunan teknik ekiplerimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimize en hızlı şekilde teknik ekiplerimizi yönlendiriyoruz. Franke markalı beyaz eşyanızın arızasını bizi arayıp bildirin ekiplerimiz gelsin ve cihazınızın onarımını yapsın. Onarım işlemlerinde değişen parçalara 1 yıl parça değişim garantisi sunarken aynı zamanda tüm bu servis hizmetini Franke cihazlarınıza en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Sizde Karşıyaka bölgesinde yaşıyorsanız ve Franke cihazınızda arıza var ise bizi 0850 346 30 30 numaralı telefonumuzdan arayın ve servis kaydı bırakın.

📍 Franke Teknik Servis Bölgesi Karşıyaka bölgesi
☎️ Karşıyaka Franke Servis Telefonu 0850 346 30 30
️🛠️ Karşıyaka Franke Servis Hizmeti Verilen Cihazlar Franke Buzdolabı, Franke Çamaşır Makinesi, Franke Bulaşık Makinesi
Karşıyaka Franke Servisi

Karşıyaka Franke Beyaz Eşya Servisi

Karşıyaka Franke beyaz eşya teknik servisimiz buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinelerine teknik servis hizmeti sunmaktadır. Karşıyaka bölgesinde yaşıyorsanız ve Franke markalı beyaz eşyanız arızalı ise hemen bizi arayın ekiplerimiz hemen adresinize gelip cihazınızın arızasını gidersin.

Karşıyaka Franke Buzdolabı Servisi

Karşıyaka Franke buzdolabı teknik servis firmamız siz değerli müşterilerimizin buzdolabı arızalarına en kısa süre içerisinde müdehale etmesiyle ünlenmiştir. Buzdolabının içerisinde malzeme bulunması sebebiyle zamanla yarış içerisinde olduumuzun farkında olarak Karşıyaka bölgesinde Franke markalı buzdolabınzı en kısa süre içerisinde onarmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Franke markalı buzdolabınız soğutmuyor ise, su akıtıyor ise, alt bölmesi soğutmuyor ise, üst bölmesi soğutmuyor ise, arıza ışığı yanıyor ise, motor devreye girmiyor ise hemen bizi 0850 346 30 30 numaralı telefonumuzdan arayın, ekiplerimizi yönlendirelim.

Karşıyaka Franke Çamaşır Makinesi Servisi

Karşıyaka Franke çamaşır makinesi servisimiz Franke markalı çamaşır makinenizde arıza oluşması durumunda en kısa süre içerisinde müdehale ediyor. Çamaşır makine arızasının günlük hayatta yaratacağı sıkıntılara hakim olduğumuzdan ötürü arızanızı en kısa sürede onarmak için elimizden gelen herşeyi yapıyoruz. Eğer mümkünse onarımı yerinde yapıyoruz, mümkün olmaz ise atölyeye alınıp onarımı yapılıyor.

Franke markalı çamaşır makineniz su almıyor ise, su boşaltmıyor ise, kapağı açılmıyor ise, kazandan dönerken çok ses yapıyor ise, sıkmada çok ses yapıyor ise, hareket ediyor ise, programı bitirmiyor ve sürekli çalışıyor ise, hiç çalışmıyor ise, sürekli su almaya devam ediyor ise hemen bizi 0850 346 30 30 numaralı telefonumuzdan arayın, Karşıyaka Franke teknik servis ekiplerimiz en kısa süre içerisinde evinizde olsun.

Karşıyaka Franke Bulaşık Makinesi Servisi

Karşıyaka Franke bulaşık makinesi servisimiz Franke markalı bulaşık makinelerinizin her türlü arızasını en kısa sürede çözmekle kalmıyor bu işlemleri en uygun fiyatlar ile yapıyor. Franke markalı bulaşık makinenizde arıza var ise hemen bizi arayın, ekiplerimizi yönlendirelim.

Franke bulaşık makinesi su almıyor ise, su boşaltmıyor ise, temiz yıkamıyor ise, suyu ısıtmıyor ise, altından veya kapağından su akıtıyor ise, hiç çalışmıyor ise, arıza ışıkları yanıp sönüyor ise hemen bizi arayıp servis kaydı oluşturun, ekiplerimiz en kısa süre içerisinde evinizde olsun.

Karşıyaka Franke Arıza Kayıt Merkezi

Karşıyaka Franke teknik servis firmamız Karşıyaka bölgesi için arıza kayıt merkezi kurmuştur. 0850 346 30 30 numaralı telefonumuzu arayın, Karşıyaka Franke arıza kayıt merkezimize ulaşın ve servis kaydı oluşturun. En kısa süre içerisinde ekiplerimiz evinize gelsin, cihazınızı onarsın.

Diğer Servis Hizmet Bölgeleri

izmir servisi, bornova servisi, adana servisi, manisa servisi